NanoKarrin oczaruje Was głosem

NanoKarrin oczaruje Was głosem

Mówią o sobie, że są amatorską grupą, ale w organizacji jakoś nie potrafimy w to uwierzyć, patrząc na to jakie cudowne projekty zdążyli już w ramach swojej działalności opublikować. To prawdziwi profesjonaliści! Z wielką przyjemnością pragniemy ogłosić, iż kolejnym gościem szesnastej edycji Festiwalu Kultury Japońskiej Asucon 2017 jest Grupa Dubbingowa NanoKarrin!

Dla uczestników wydarzenia to niesamowita okazja, by nie tylko dowiedzieć się nieco o wymagającej sztuce podkładania głosów, ale również spróbować samemu zmierzyć się z dubbingiem, przy wsparciu naprawdę sympatycznej grupki osób, która pomoże Wam zaprzyjaźnić się z mikrofonem oraz pędzącym obrazem, podczas specjalnie przygotowanych warsztatów dubbingowych. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie czas, by zajrzeć do sali panelowej, bowiem NanoKarrin będzie do waszej dyspozycji niemalże przez całą sobotę.

Poza warsztatami opracowanymi z niezwykłym pietyzmem, późnym wieczorem będziecie mieli okazję posłuchać dwóch wspaniałych głosów. Amianka oraz Ayo to niesamowicie zdolne dziewczyny, o znakomitym obyciu scenicznym oraz niezwykłych umiejętnościach, dlatego na ich koncercie nie może Was zabraknąć!

To jednak jeszcze nie koniec atrakcji od NanoKarrin, ponieważ po zakończeniu koncertu zaplanowane zostało After Party, podczas którego nie tylko będziecie mogli się wyszaleć śpiewając różne piosenki, ale również będziecie mieli niepowtarzalną szansę poznać zupełnie nowych ludzi, którzy tak jak Wy, czerpią przyjemność z kultury oraz sztuki japońskiej.

To jak? Jesteście zainteresowani? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.