Goście_2018

Lista gości Asuconu 2018

(W kolejności alfabetycznej)

Górnośląski Związek Mahjonga – oficjalnie stowarzyszenie zlokalizowane w Katowicach, działające na terenie Górnego Śląska wraz z częścią czeską oraz w regionie Zagłębia Dąbrowskiego. Ich celem jest nauczanie oraz polepszanie umiejętności gry w mahjonga oraz wspieranie lokalnych klubów miłośników tej gry.
Strona stowarzyszenia: https://mahjongsilesia.wordpress.com

 

Konrad Palka – polski samuraj, który od ponad 36 lat zajmuje się Japońskimi Sztukami Walki jak Iaido (sztuka wydobywania miecza, Aikido, Jujitsu). Konrad w swoim życiu osobistym jaki i zawodowym, w codziennej pracy postępuje według kodeksu bushido. Jest autentycznym przykładem lidera i przywódcy, który opowie nam jak pasja może być sposobem na życie i bycie lepszym człowiekiem.
Zapraszamy na stronę: www.sarariman.pl

 

Little Lady Punk – samozwańczy kapitan Gwiezdnej Floty, wojowniczka o miłość, sprawiedliwość i polską mangę. Razem z siostrzycą rysowała m.in. ,,Akatsukiss”, ,,Notes”, ,,Axis Mundi Convalię”, dłubie też autorskie historie, takie jak ,,!viva la fifa!”, ,,Merimerkki” czy cotygodniowe paski z Angstem. W wolnych chwilach udaje, że pisze doktorat z kulturoznawstwa.
Jej prace można zobaczyć na: http://littleladypunk.deviantart.com/

 

NanoKarrin – polska amatorska grupa dubbingowa. Jej celem jest realizowanie marzeń członków, którzy mogą w niej rozwinąć umiejętności aktorskie, tekściarskie, literackie, muzyczne oraz wiele, wiele innych. Sami o sobie mówią tak: “Czerpiemy z tego niesamowitą satysfakcję i zabawę. Podkładając głos do filmów animowanych, gier czy filmów fabularnych, nie tylko spełniamy nasze małe marzenia, ale również pokazujemy całemu światu, że współpraca połączona z ciężką pracą może przynosić niesamowite efekty”.
Strona internetowa grupy: nanokarrin.pl

Nicola “LenaleeNya” Jaksik – vlogerka poświęcająca swoje filmy tematyce mangi oraz anime. Kolekcjonerka rzeczy najróżniejszych, o czym dumnie opowiada w swoich produkcjach. Przedstawia unboxingi oraz prezentuje mangi i wszelakie gadżety prosto z Kraju Kwitnącej Wiśni. Miłośniczka starszych serii mangowych, j-Rocka oraz UltraStara. Zapraszamy na jej kanał: https://www.youtube.com/user/LenaleeNya

 

Tibum Wydawnictwo Kamishibai – wydawca bajek kamishibai, producent teatrzyków kamishibai. Od 2012 propagują ideę kamishibai w Polsce. Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Kamishibai w Tokio.
Zapraszamy na stronę: www.tibum.pl

 

Vanitachi – entuzjastka komiksów, zwłaszcza azjatyckich i superbohaterskich, recenzentka i felietonistka magazynu „Otaku”. Autorka light novel „Są miejsca, w których nie rosną róże”, trzytomowej mangi „Acarya” oraz licznych dōjinshi, rysowanych z LittleLadyPunk. Mieszka i pracuje na emigracji w Rivendell.
Jej prace można zobaczyć na: http://vanitachi.deviantart.com/