Goście_2017

Galeria osób, które będą gościły na tegorocznej edycji konwentu Asucon. Tutaj można się zapoznać z ich działalnością.

Grupa taneczna „Sakuramai Poland”

Grupa taneczna „Sakuramai Poland” została założona w grudniu 2012 z inicjatywy Emiko Tanaka i Eriko Yamaki. Grupa działa w trzech miastach w Polsce: Krakowie, Warszawie i Poznaniu. Za cel obrała sobie zapoznanie Polaków z kulturą japońską oraz szerzenia wśród nich lepszego jej zrozumienia poprzez taniec Yosakoi.

Profil Grupy na FB

 

 

Little Lady Punk i Vanitachi

Agata i Anna Sutkowskie to duet rysowniczy sióstr, które są bardziej znane jako Little Lady Punk i Vanitachi. Stworzyły znane polskie doujiny, takie jak “Akatsukiss”, “Chary Potter”, czy jedną z ich ostatnich pozycji “Zwierciadło Lothorien”.

Ich prace możecie zobaczyć na:
http://littleladypunk.deviantart.com/
http://vanitachi.deviantart.com/

 

 

UncleMroowa

Adam Antolski – Twórca kanału „UncleMroowa” na YouTube. Jego twórczość jest ściśle związana z zachodnim komiksem, kinematografią, czy grami. Na jego kanale znajdują się recenzje, maratony, zestawienia i wiele innych.

https://www.youtube.com/user/UncleMroowa

 

 

NanoKarrin

NanoKarrin – polska grupa zrzeszająca fanów-amatorów dubbingu. Samodzielnie zajmują się tworzeniem ścieżki dialogowej oraz dźwiękowej do wybranych produkcji filmowych, animowanych i innych. Działają na zasadzie “od fanów, dla fanów”, również poszukują ciągle nowych, chętnych osób, które chciałyby spróbować swoich sił w dubbingu.

https://www.facebook.com/NanoKarrin/

 

 

Paweł Dybała

Tłumacz mang dla wydawnictwa J.P.F. ,wieloletni weteran mangowego rynku i ekspert w swoim fachu. Jest znany z przekładu takich pozycji jak „Fullmetal Alchemist” czy „Berserk”.